<Atpakaļ <

ĀRSTĒŠANAS IESPĒJAS

MIS ON HAMBAIMPLANTAAT?

Hambaimplantaat on hambajuure jäljend. Tegemist on väikse titaanist või titaani ja tsirkooniumi sulamist poldiga, mis on eriti tugev, kuid kerge ja ühildub lõualuuga bioloogiliselt. See paigaldatakse kirurgilisel teel lõualuusse kaotatud hamba juure asemele. Implantaadi pealispind on poorne, mis kiirendab ja parandab selle kokkukasvamist luukoega.Size_of_an_implant-borne_artifical_tooth

Hambaimplantaate võib kasutada nii ühe kui ka mitme kaotatud hamba taastamiseks.

Hambakrooni on võimalik taastada mitmel moel, aga kui taastada on vaja nii juurt kui ka krooni, siis see on võimalik üksnes implantaadi abiga. Implantaat hoiab kunstmaterjalist hambakrooni või silda paigal, täpselt nagu hambajuur hammast.

Tänu hambaimplantaatidele on võimalik taastada üks või mitu hammast, traumeerimata sealjuures kõrvalasuvaid terveid hambaid, s.t neid lihvimata. Implantaat kruvitakse lõualuusse, kuhu see teatud aja pärast kinni kasvab. Seniks võib paigaldada implantaadile ajutise hamba, mis vahetatakse jäävhamba või -hammaste vastu, kui implantaat on kinni kasvanud.

Lihtsamatel juhtudel saab paigaldada hambaimplantaadid tavalises hambaravikabinetis, kuid igal juhul soovitame pöörduda usaldusväärse ja kogenud spetsialisti poole, kes pakub kvaliteetseid teenuseid ja materjale.

Küpsiseid kasutatakse paremini mõista, kuidas külastajad kasutavad veebilehel ja parandada veebisaiti tööd. Andmed, mis on kogutud sisaldab Kasutajad näha veebilehel lingitud veebilehti kasutajate jõudnud veebilehel või kui läinud, kasulikkuse platvormi liik, kuupäev ja kellaaeg, rõhk arv hiire liikumine ja sirvimistegevus, märksõnu ja muid tekste mida haldab lugemas veebisaiti. Samuti küpsiseid kasutatakse reklaamikampaaniate analüüsida kasutajate käitumist pärast nende kuvatakse internetireklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehti reklaami näitamiseks. Sel juhul me koguda anonüümset teavet.
See sait kasutab küpsiseid. Jätkates vaadata sellel saidil, nõustud meie küpsiste kasutamise kohta.
Loe edasi
Nõustun