<Atpakaļ <

ĀRSTĒŠANAS IESPĒJAS

ROXOLID SLACTIVE – VEELGI PAREM ÜHILDUVUS

Sellele STRAUMANNi unikaalsele implantaadile praegu maailmas analoogi ei ole. Enam kui pooled STRAUMANNi USAs ja Saksamaal müüdud implantaatidest kannavad kaubamärki ROXOLID SLActive.

Need implantaadid muudab eriliseks pealispind, mis tekitatakse spetsiaalse SLActive’i tehnoloogia abil. Implantaadid toodetakse vaakumis ja neid hoitakse spetsiaalse vedelikuga täidetud suletud pakendis – nii ei puutu implantaat õhuga kokku ning selle pealispinna ainulaadsed omadused ei muutu enne siirdamist.

ROXOLID SLActive’i implantaadi keemiliselt aktiivne pealispind tõmbab ligi ja stimuleerib intensiivselt vereosakesi, mis hoolitsevad paranemisprotsessi eest. Oht, et implantaat ei kasva luusse, viiakse nullini, luustumise aeg lüheneb poole võrra. Kui tavaolukorras tohib implantaati proteesida umbes 6–8 nädalat pärast implantaadi istutamist, siis ROXOLID SLActive’i korral tohib seda teha juba 3–4 nädala möödudes.

 

Küpsiseid kasutatakse paremini mõista, kuidas külastajad kasutavad veebilehel ja parandada veebisaiti tööd. Andmed, mis on kogutud sisaldab Kasutajad näha veebilehel lingitud veebilehti kasutajate jõudnud veebilehel või kui läinud, kasulikkuse platvormi liik, kuupäev ja kellaaeg, rõhk arv hiire liikumine ja sirvimistegevus, märksõnu ja muid tekste mida haldab lugemas veebisaiti. Samuti küpsiseid kasutatakse reklaamikampaaniate analüüsida kasutajate käitumist pärast nende kuvatakse internetireklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehti reklaami näitamiseks. Sel juhul me koguda anonüümset teavet.
See sait kasutab küpsiseid. Jätkates vaadata sellel saidil, nõustud meie küpsiste kasutamise kohta.
Loe edasi
Nõustun