<Atpakaļ <

ĀRSTĒŠANAS IESPĒJAS

ROXOLID – VÄHEM INVASIIVNE PROTSEDUUR

Tegemist on STRAUMANNi eriimplantaatidega, mis valmistatakse tsirkooniumi ja titaani sulamist ning mis on 30% tugevamad kui titaanimplantaadid. Tänu sellele sulamile on võimalik valmistada väiksemaid implantaate, mis tähendab omakorda patsiendi jaoks vähem invasiivset protseduuri.

Uuringud tõendavad, et mida vähem organismi sekkuda, seda stabiilsem ja kauakestvam on tulemus. On teaduslikult tõestatud, et ROXOLIDi sulamist implantaadid ühilduvad paremini ja kiiremini kui titaanimplantaadid.

ROXOLIDi implantaatide pealispinda töödeldakse spetsiaalse SLA tehnoloogia abil, mis parandab titaani meditsiinilisi omadusi ja kiirendab implantaadi luussekasvamist 25% võrra.

Implantaadi pealispinna töötlemiseks mõeldud SLA tehnoloogia ja ROXOLIDi sulam on patenditud ning neid kasutab implantaatide tootmiseks üksnes STRAUMANN.

Küpsiseid kasutatakse paremini mõista, kuidas külastajad kasutavad veebilehel ja parandada veebisaiti tööd. Andmed, mis on kogutud sisaldab Kasutajad näha veebilehel lingitud veebilehti kasutajate jõudnud veebilehel või kui läinud, kasulikkuse platvormi liik, kuupäev ja kellaaeg, rõhk arv hiire liikumine ja sirvimistegevus, märksõnu ja muid tekste mida haldab lugemas veebisaiti. Samuti küpsiseid kasutatakse reklaamikampaaniate analüüsida kasutajate käitumist pärast nende kuvatakse internetireklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehti reklaami näitamiseks. Sel juhul me koguda anonüümset teavet.
See sait kasutab küpsiseid. Jätkates vaadata sellel saidil, nõustud meie küpsiste kasutamise kohta.
Loe edasi
Nõustun