<Tagasi

HINNAD

Puuduva hamba taastamise protsess koosneb mitmest etapist – implanteerimine (kirurgiline etapp) ja implantaadile kinnituva krooni valmistamine (proteesimise etapp).
Ravi hind kokku sõltub materjali omahinnast (kasutatava implantaadi ja krooni tüübist) ning ravi omahinnast (meditsiinipersonali palkadest, kliinikumi asukohast ja sisustusest, meditsiiniseadmetest jne).
Seetõttu on ravi lõplik hind erinevates kliinikumides erinev. Straumann soovitab tervise arvelt raha mitte kokku hoida, pöörata tähelepanu arstide kogemusele ja valida kvaliteetsed hambaimplantaadid.

Size_of_an_implant-borne_artifical_tooth

HAMMASTE IMPLANTATSIOONI HINNAD

LOE VEEL >
Side_cut_of_titanium_implant

HAMMASTE PROTEESIMISE HINNAD

LOE VEEL >
Veebilehe küpsiseid kasutatakse selleks, et paremini mõista, kuidas külastajad veebilehte kasutavad ja kuidas saaksime seda lehte paremaks teha. Kogutavad andmed hõlmavad kasutajate poolt vaadatud veebilehti. Millistelt veebilehtedelt nad tulevad meie lehele või kuhu nad lahkusid, kasutatavate platvormide tüübid, kuupäevad ja kellaajad, rõhud, hiire klikkide arv ja sirvimisaktiivsus, märksõnad ja muu tekst, mis sisestatakse veeblehe sirvimisel. Küpsiseid kasutatakse ka reklaamikampaaniate jaoks, et analüüsida kasutajate käitumist, kui neile on näidatud Interneti-reklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehtedel kuvatud reklaamid. Sellisel juhul kogutakse anonüümset teavet.
Meie kodulehte kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.
Loe veel
Nõustun