<Tagasi

Straumanni eelised

STRAUMANN – PATSIENTIDE JA ARSTIDE ESIMENE VALIK MAAILMAS

Straumanni hambaimplantaadid on palju aastaid olnud populaarseimad maailmas.* Eriline tähelepanu meditsiiniteadusele, tehnoloogiate pidev parandamine Šveitsi kvaliteet ja lai valik on viinud selleni, et täna samastatakse Straumanni nime moodsa implantoloogia kvaliteedistandardiga.


KÕRGEIMAD ÜHILDUVUSNÄITAJAD

2013. aastal Rootsis läbi viidud suurim sõltumatu uuring odontoloogia ajaloos näitas, et üheksa aasta jooksul on üksnes hambaimplantaatide tootja see otsustav faktor, mis mõjutab ravi edukust [1]. Üldine implantaatide luustumine oli selle uuringu järgi väga hea – 96,4% 11 311 implantaadist! Straumanni implantaatide mitteluustumise on 6 kuni 60 korda ebatõenäolisem kui teiste tootjate implantaatidel.
Implantaadi luustumine ehk ühilduvusnäitajad sõltuvad materjalist, millest implantaat on valmistatud ning implantaadi pealispinnast, selle kujust ja ühendusest hambakrooniga.


UNIKAALNE IMPLANTAADISULAM – ROXOLID

Straumann valmistab implantaate patenteeritud titaani ja tsirkooniumi sulamist Roxolidist. Teadusuuringutest[1] selgus, et kui titaan Roxolidi vastu vahetati, kasvas niigi kõrge implantaatide ühilduvusnäitaja peaaegu kahe protsendi võrra (keskmiselt 96,8% kuni 98,4 protsendini).

Roxolidi sulam on titaanist enam kui 35% tugevam[2]. Paljudel patsientidel pole lõualuu piisavalt paks, mistõttu on vaja kasvatada luud. See omakorda kergitab ravi hinda ja pikendab paranemise aega. Roxolidi sulam võimaldab kasutada väiksema diameetriga implantaati ja 54% juhtudel vältida luu kasvatamise operatsiooni[3], samuti sekkuda vähem inimese organismi.


UNIKAALNE IMPLANTAADI PEALISPIND – SLACTIVE

Straumanni implantaatidel on poorse mikrostruktuuriga pealispind SLA, mis garanteerib uuringute järgi[1] implantaadi parema ja kiirema ühilduvuse. Praeguseks on sellest saanud implantaatide valmistamise kõrgstandard. Täiuse poole püüeldes lõi ja patenteeris Straumann keemiliselt aktiivse implantaadi pealispinna SLActive ning tõstes sellega veelgi implantaadi ühilduvuse taset.
SLActive’i pealispinnaga implantaat stimuleerib tervenemisprotsesse[2], parandab luukoe verevarustust[3], leevendab põletikureaktsioone[4] ja kiirendab luu moodustumist[5].
Kõik see lühendab implantaadi luusse kasvamise perioodi kuni kaks korda ja suurendab luusse kasvamist 99–100 protsendini isegi komplitseeritud juhtudel[6].
Patsiendid, kes soovivad kohe pärast operatsiooni implantaadi peale ajutist krooni, peaksid samuti valima SLActive’i pealispinnaga implantaadi. Uuringud näitavad, et peale implantaadi kohest koormamist on komplikatsioonide risk kaks korda väiksem, kui kasutatakse SLActive’i pealispinnaga implantaate.


TOOTJA, KEDA VÕIB USALDADA

Straumann on suurim hambaimplantaatide tootja maailmas. Olles teerajaja ja omades mitut patenti, valmistab Straumann esmaklassilisi implantaate ning miljonid inimesed maailmas on juba 40 aastat sellele naeratusega vastanud.

Straumann teeb koostööd rohkem kui 150 ülikooliga ja implantaatide usaldusväärsust  kinnitab enam kui 3000 teadusuuringut.

Implantaadid valmistatakse tipptasemel tehases, Šveitsis – piirkonnas, mis on kuulus Rolexi ja Longines’i kellade ning teiste tippkvaliteetsete toodete poolest.

Straumanni esindusi on enam kui 70 riigis. Leidub alati hambaarst, kes töötab Straumanni implantaadisüsteemiga, olenemata sellest, kus te reisite või mis juhtub.


RAHVUSVAHELINE GARANTII – KOGU ELUKS

Straumann annab oma implantaatidele (aga mitte ravile!) eluaegse rahvusvahelise garantii. Vajadusel saate abi enam kui 70 riigis. Ettevõtte ajalugu ja tuntus maailmas näitab, et patsiente ei jäeta hooleta, sõltumata operatsioonist möödunud ajast või teie asukohast.

Veebilehe küpsiseid kasutatakse selleks, et paremini mõista, kuidas külastajad veebilehte kasutavad ja kuidas saaksime seda lehte paremaks teha. Kogutavad andmed hõlmavad kasutajate poolt vaadatud veebilehti. Millistelt veebilehtedelt nad tulevad meie lehele või kuhu nad lahkusid, kasutatavate platvormide tüübid, kuupäevad ja kellaajad, rõhud, hiire klikkide arv ja sirvimisaktiivsus, märksõnad ja muu tekst, mis sisestatakse veeblehe sirvimisel. Küpsiseid kasutatakse ka reklaamikampaaniate jaoks, et analüüsida kasutajate käitumist, kui neile on näidatud Interneti-reklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehtedel kuvatud reklaamid. Sellisel juhul kogutakse anonüümset teavet.
Meie kodulehte kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.
Loe veel
Nõustun