<Atpakaļ

STRAUMANNI EELISED

Parim ühilduvus. STRAUMANNi implantaatide ühilduvusnäitajad on ühed paremad maailmas. Uuringud tõendavad, et STRAUMANNi implantaadid ühilduvad 99–100% juhtudest.

Tugevaimad implantaadid. STRAUMANNi tooted teenivad teid võrreldes teiste implantaatidega 2–60 korda kauem (olenevalt tootjast). Seda tõendab stomatoloogia ajaloo seni suurim uuring, mille käigus analüüsiti 800 kliiniku 2765 patsiendi 11 311 implantaadi andmeid. Uuring kestis 9 aastat ja korraldati koostöös Šveitsi sotsiaalkindlustusametiga.

Garanteeritud kvaliteet kogu eluks ja igal pool maailmas. Kõigil STRAUMANNi implantaatidel on eluaegne rahvusvaheline garantii. Vajaduse korral saate abi vähemalt 70 riigi kõrgelt haritud hambaarstilt. Uus implantaat ja proteesi tugipost on teile täiesti tasuta, STRAUMANN tarnib need teie hambaarstile.

TÄHELEPANU! Garantii ei kehti, kui te ei kasuta originaalpäritolu proteesimistarvikuid. Olgugi et maailmas on palju STRAUMANNi proteesimistarvikute koopiaid, ei vasta neist ükski STRAUMANNi originaaldetailidele. Seepärast soovitame valida alati STRAUMANNi originaaltarvikud ja lubame, et teie naeratus ei tekita teile probleeme.

Paindlikud tehnilised lahendused ja hinnad. Tänu laiale valikule hambaimplantaatidele ja proteesimistarvikutele saab hambaarst valida STRAUMANNi toodete seast just teile sobiva.

Kiinilised süvauuringud. Kõik STRAUMANNi implantaadid, proteesimistarvikud ja muud tooted on läbinud vähemalt viieaastase kliinilise uuringu. Uuringu käigus kontrollitakse implantaatide vormi, keermeid ja pealispinda ning implantaatide ja proteesimistarvikute ühenduskohti.

Individuaalsed lahendused. Et saavutada keeruliste juhtumite korral esteetiline tulemus, valmistab STRAUMANN oma tehases tugesid või implantaadi tugiposte eritellimusel.

Šveitsi kvaliteet. Eranditult kõik STRAUMANNi implantaadid ja proteesimistarvikud on toodetud Šveitsis, tipptasemel tehases, mis on varustatud uusimate seadmete ning spetsiaalse kvaliteedikontrollisüsteemiga.

Küpsiseid kasutatakse paremini mõista, kuidas külastajad kasutavad veebilehel ja parandada veebisaiti tööd. Andmed, mis on kogutud sisaldab Kasutajad näha veebilehel lingitud veebilehti kasutajate jõudnud veebilehel või kui läinud, kasulikkuse platvormi liik, kuupäev ja kellaaeg, rõhk arv hiire liikumine ja sirvimistegevus, märksõnu ja muid tekste mida haldab lugemas veebisaiti. Samuti küpsiseid kasutatakse reklaamikampaaniate analüüsida kasutajate käitumist pärast nende kuvatakse internetireklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehti reklaami näitamiseks. Sel juhul me koguda anonüümset teavet.
See sait kasutab küpsiseid. Jätkates vaadata sellel saidil, nõustud meie küpsiste kasutamise kohta.
Loe edasi
Nõustun