<Atpakaļ

STRAUMANNIST

AJALUGU

STRAUMANNi tehas asutati 1954. aastal Waldenburgis (Šveits). Piirkond on tuntud ROLEXi, LONGINESi ja teiste kvaliteetkaupu tootvate ettevõtete tehaste asukohana.
STRAUMANN – hambaimplantoloogia teerajaja, kelle esimene implantaat valmis 40 aastat tagasi, s.t 10 aastat enne seda, kui Rahvusvaheline Stomatoloogia Assotsiatsioon kinnitas titaanimplantaatravi eeskirjad.
Praeguseks on Baselis (Šveits) asuva peakontoriga STRAUMANNist saanud maailma juhtiv hambaimplantaatide, proteesimistarvikute ja koeregeneratsioonitoodete valmistaja. Tänu toomise laiendamisele on STRAUMANNi toodang müügil 70 riigis.


ITI

1980. aastal asutatud Rahvusvaheline Implantoloogia Assotsiatsioon (International Team for Implantology (ITI)) on üks suuremaid sõltumatuid implantoloogia ja koeregeneratsiooni valdkonna akadeemilisi organisatsioone, mis ühendab enam kui 15 000 stomatoloogiaspetsialisti kogu maailmast. Tegemist on ühendusega, mille peamine eesmärk on oma liikmete teadmiste ja kogemuste täiendamine.
ITI teeb koostööd vähemalt 150 ülikooli ja stomatoloogiaharidust andva asutusega kogu maailmas. Organisatsioonist on saanud oluline ühenduslüli implantaaditootjate, laborite, akadeemiliste ringkondade ja stomatoloogiaspetsialistide vahel. See pakub hambaarstinduse spetsialistidele võimalusi ametialaseks enesetäiendamiseks ja oma kvalifikatsiooni viimiseks rahvusvahelisele tasemele.
STRAUMANN on ITI strateegiline partner.


UURINGUD

STRAUMANN – hambaimplantaatide tootja, kes investeerib pidevalt selle valdkonna uurimisse.
STRAUMANNi implantaatide ja proteesimistarvikute kasutamisel saadud suurepäraseid tulemusi kinnitavad viimase 30 aasta jooksul avaldatud enam kui 3000 sõltumatut uuringut ja publikatsiooni.
STRAUMANNile kuulub hulk hambaimplantaatide maailma muutnud patente ja uuendusi. 1997. aastal võttis STRAUMANN esimesena kasutusele implantaadi pealispinna töötlemise tehnoloogia SLA, mis parandas märkimisväärselt implantaatide ühilduvust ja mida peetakse tänapäeval nn kullastandardiks. 2005. aastal võeti kasutusele tehnoloogia SLActive, mis suurendas implantaatide ühilduvusnäitajaid peaaegu 100%-ni, lühendades paranemisprotsessi poole võrra. 2009. aastal valmistati titaani ja tsirkooniumi sulam Roxolid, mis on 30% võrra tugevam ning võimaldab kasutada uusi ja vähem invasiivseid ravimeetodeid.


MAAILMAS JUHTPOSITSIOONIL

STRAUMANN – kvaliteedi tunnusmärk moodsas hambaimplantoloogias. Eriline tähelepanu meditsiini arengule, pidev tehnoloogia täiustamine, lai valik ja paindlik hinnakujundus – tänu kõigele sellele on STRAUMANNi hambaimplantaadid praegu maailmas kõige populaarsemad.
STRAUMANN – maailma suurim implantaatide tootja. Ettevõtte 2014. aasta tulu ületas 670 miljonit eurot ja ülemaailmne turuosa tõusis 20%-ni.
Koos oma äripartneritega pakub STRAUMANN täielikku valikut hammaste säilitamise ja taastamise tooteid ning teenuseid.
Elus on nii mõndagi, mis toob naeratuse näole – STRAUMANN on üks põhjustest.


VALMISTATUD ŠVEITSIS

Üleüldise üleilmastumise sajandil on STRAUMANN jäänud endiselt truuks Šveitsi traditsioonidele. Eranditult kõik STRAUMANNi implantaadid ja proteesimistarvikud on toodetud Šveitsis, tipptasemel tehases, mis on varustatud uusimate seadmete ning spetsiaalse kvaliteedikontrollisüsteemiga. Selliseid moodsaid tootmisseadmeid te mujalt maailmast ei leia!
Kui külastada STRAUMANNi tehast, avaldab kindlasti kõige enam muljet kvaliteedikontrollisüsteem – tooteid kontrollitakse ja katsetatakse tootmise igas etapis alates toorainest ja lõpetades valmistoodanguga. Nii on tagatud toodete erakordne kvaliteet.


ELUAEGNE GARANTII

Garanteeritud kvaliteet kogu eluks ja igal pool maailmas. Kõigil STRAUMANNi implantaatidel on eluaegne rahvusvaheline garantii. Vajaduse korral saate abi vähemalt 70 riigi kõrgelt haritud hambaarstilt. Uus implantaat ja proteesi tugipost on teile täiesti tasuta, STRAUMANN tarnib need teie hambaarstile.
TÄHELEPANU! Garantii ei kehti, kui te ei kasuta originaalpäritolu proteesimistarvikuid. Olgugi et maailmas on palju STRAUMANNi proteesimistarvikute koopiaid, ei vasta neist ükski STRAUMANNi originaaldetailidele. Seepärast soovitame valida alati STRAUMANNi originaaltarvikud ja lubame, et teie naeratus ei tekita teile probleeme.

Küpsiseid kasutatakse paremini mõista, kuidas külastajad kasutavad veebilehel ja parandada veebisaiti tööd. Andmed, mis on kogutud sisaldab Kasutajad näha veebilehel lingitud veebilehti kasutajate jõudnud veebilehel või kui läinud, kasulikkuse platvormi liik, kuupäev ja kellaaeg, rõhk arv hiire liikumine ja sirvimistegevus, märksõnu ja muid tekste mida haldab lugemas veebisaiti. Samuti küpsiseid kasutatakse reklaamikampaaniate analüüsida kasutajate käitumist pärast nende kuvatakse internetireklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehti reklaami näitamiseks. Sel juhul me koguda anonüümset teavet.
See sait kasutab küpsiseid. Jätkates vaadata sellel saidil, nõustud meie küpsiste kasutamise kohta.
Loe edasi
Nõustun