<Tagasi

HAMBAIMPLANTAATIDE HINNAD

Implantaatidega ravimisel on meditsiinis kõige parem edu prognoos, 92–99%. Seetõttu võib otsustada julgelt implantatsiooni kasuks. Kuid me soovitame pöörata tähelepanu sellele, milline implantaat teile pannakse. Nagu näitas suurim uuring maailmas (2765 patsienti, 11311 implantaati, 800 kliinikut, 9 aastat), mille viis läbi Rootsi Göteborgi ülikool, sõltub implantaadi vastupidavus selle tootjast. Straumanni implantaadid ebaõnnestusid teistega võrreldes 6 kuni 60 korda vähem. Teisisõnu, ei ebaõnnestunud peaaegu üldse. Kuid kvaliteedil on oma hind ja sellele tuleb tähelepanu pöörata:

SLActive Implantaat Straumann Roxolid SLActive

Seda ainulaadset implantaati iseloomustab selle pind. Kuna see valmistatakse vaakumis ja säilitatakse suletud pakendis, on selle pind täiesti puhas, implantaadil pole olnud kokkupuudet õhu ja õhus oleva süsinikuga. Lisaks on implantaat kaetud spetsiaalse kattega, mis tõmbab ligi verd ja stimuleerib luu moodustumist. Pärast selle implantaadi paigaldamist paraneb luu kaks korda kiiremini, ja seeläbi väheneb ka risk implantaadi ebaõnnestumiseks poole võrra. See on eriti soovitatav patsientidele, kes suitsetavad, kel on süsteemsed haigused (näiteks diabeet, osteoporoos) või kes lihtsalt soovivad lasta endale paigaldada maailma parima kvaliteediga implantaat.

Küsimuste korral võta ühendust oma hambaarstiga.

Täiendav info:   SLActive

Roxolid Implantaat Straumann Roxolid SLA

Straumanni implantaadid on valmistatud patenditud sulamist Roxolid, mis on 30% tugevam ja millel on parimad omadused inimese kehasse integreerumiseks. Implantaadil on ainulaadne pind, disain ja proteesiosaga ühendumine. Implantaate toodetakse Šveitsis unikaalse kvaliteedisüsteemi kontrolli all. Straumann on juba 60 aastat vana, tegemist on oma valdkonna pioneeri ja maailma suurima tootjaga. Straumanni tooted on saadaval enam kui 80 riigis. Iga 3. implantaat, mis patsiendile pannakse, on valmistatud Straumannis.

Küsimuste korral võta ühendust oma hambaarstiga.

Täiendav info:   Roxolid

Titaanimplantaat

Maailmas on üle 1800 implantaadi tootja. Implantaadid on valmistatud erinevat tüüpi titaanist, mis on nõrgem kui Straumanni Roxolidi sulam. Erineb nii pinna kvaliteet kui ka implantaadi kujundus, proteesiosaga ühendamise täpsus ja muud süsteemsed asjad. See kõik mõjutab ravitulemuse kestvust ja edukust. Mõnel tootjal on suurepärane kogemus ja väga head tulemused, teised on palju tagasihoidlikumad. See kõik mõjutab implantaadi hinda.

Küsimuste korral võta ühendust oma hambaarstiga.

Leia lähim spetsialist!

Veebilehe küpsiseid kasutatakse selleks, et paremini mõista, kuidas külastajad veebilehte kasutavad ja kuidas saaksime seda lehte paremaks teha. Kogutavad andmed hõlmavad kasutajate poolt vaadatud veebilehti. Millistelt veebilehtedelt nad tulevad meie lehele või kuhu nad lahkusid, kasutatavate platvormide tüübid, kuupäevad ja kellaajad, rõhud, hiire klikkide arv ja sirvimisaktiivsus, märksõnad ja muu tekst, mis sisestatakse veeblehe sirvimisel. Küpsiseid kasutatakse ka reklaamikampaaniate jaoks, et analüüsida kasutajate käitumist, kui neile on näidatud Interneti-reklaami, sealhulgas kolmanda osapoole veebilehtedel kuvatud reklaamid. Sellisel juhul kogutakse anonüümset teavet.
Meie kodulehte kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.
Loe veel
Nõustun