< Tagasi

Kuidas Straumannist sai globaalne liider?

Paljude implantaaditootjate seas paistab STRAUMANN silma liidrina. Sellises konkurentsitihedas keskkonnas ei saavutata juhuslikult sellist stabiilset edu. Millised tegurid on viinud selle ettevõtte tunnustamiseni kogu maailmas?

  • Usalduse loomine. Usume, et usaldust tühjade lubaduste vastu ei saa teenida. Meie ettevõte püüab tagada protseduuri täieliku ohutuse ja kanda hoolt selle eest, et patsient ei tunneks tarbetut stressi. See ambitsioon on andnud STRAUMANN hambaimplantaatidele ja proteesi detailidele eluaegse garantii.
  • Mõeldes patsiendile. Hoolime patsiendi täielikust mugavusest ja heaolust, seega oleme implantatsiooni iga etapi põhjalikult läbi mõelnud. Keskendudes mitte ainult implantaadi lõplikule luustumisele, vaid ka operatsioonijärgsele taastumise perioodile, on Straumann loonud implantaadid, mis luustuvad kiiremini ja vähendavad võimalust hilisemaks sekkumiseks.
  • Pidev tootearendus. Me pole lõpetanud pidevat tootearendamist: pöörame erilist tähelepanu tehnoloogia pidevale arengule ja saame pakkuda laia valikut kõikideks näidustusteks.
  • Teha võimatu võimalikuks. Oleme avatud uuendustele, nii et saame lähemalt uurida patsientide vajadusi ja neid ka ellu viia. Me püüame ootused täita. Arvestades luumahu puudulikkust paljudel patsientidel, oleme välja töötanud väiksema läbimõõduga ja ainulaadse pealispinnaga implantaadid, mis aitavad 54% juhtudest vältida lõualuu kasvatamise operatsiooni.
  • Rahvusvaheline koostöö. Teeme koostööd enam kui 150 juhtiva ülikooli ja hambakliinikuga kogu maailmas.
  • Innovatsioon. Oleme loonud ja patenteerinud titaani / tsirkooniumi sulami, mis tagab implantaadi erakorralise tugevuse.
  • Pikaajaline kogemus. STRAUMANN implantaadid on olnud turul juba üle 35 aasta. Peaaegu kõik hambaarstid maailmas soovitavad ravi just nende implantaatidega, tänu hulgaliselt õnnestunud edukatele ravijuhtudele ja kauakestvatele tulemustele. See on muljetavaldav pärand, mis on üles ehitatud tugevatele väärtustele.

Leia Kliinik