Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
10 FAKTI STRAUMANNI IMPLANTAATIDE KOHTA
Hammaste implanteerimise õnnestumine sõltub mitte ainult arsti pädevusest, vaid ka kasutatavatest implantaatidest. Kuidas mitte ära eksida hambaimplantaatide valiku rohkuses ja valida õigesti?

Eelkõige tuleb arvesse võtta implantaatide usaldusväärsuse ja vastupidavuse kriteeriume. Siin on 10 fakti maailma ühtede populaarseimate šveitsi Straumanni implantaatide kohta:

Luustumise tõenäosus on 99 % 01/10

Unikaalne implantaatide pealispind kiirendab tervenemisprotsesse ja vähendab implantaadi mitteluustumise riski. Implantaadi luustumise näitajad määrab materjal, millest see on valmistatud, samuti implantaadi pealispind, selle kuju ja selle ühilduvus hambakrooniga.

Eluaegne garantii 02/10

Hambaimplantaatide ja proteesiosadele kehtib eluaegne garantii. Vajadusel antakse patsientidele kiiresti ja täiesti tasuta abi enam kui 70-s maailma riigis. Nii võivad patsiendid tunda end turvaliselt kõikjal.

Kiirem paranemisaeg 03/10

Implantaatide eriline pealispind SLA stimuleerib tervenemisprotsesside eest vastutavaid vereosakesi ja võimaldab vähendada raviperioodi poole võrra. SLActive implantaat stimuleerib paranemisprotsessi, vähendab põletiku riski ja kiirendab luude moodustumist.

Vähesem sekkumine organismi 04/10

Kõnealused implantaadid on väiksema diameetriga. See tagab minimaalse sekkumise inimorganismi, mis muudab implanteerimise stabiilsemaks ja tulemuse pikaajalisemaks.

Vastupidav sulam 05/10

Hambaimplantaatide tugevuse määrab Straumanni leiutatud ja patenteeritud sulam titaanist/tsirkooniumist.

Eriline pealispind 06/10

Straumanni implantaatidel on poorne SLA pind, mis hõlbustab tervenemisprotsessi, leevendab põletikku ja kiirendab luude moodustumist.

Unikaalsed tehnoloogiad 07/10

Implantaatide ja proteesiosade valmistamisel kasutatavad tehnoloogiad ja seadmed on leiutatud Straumanni spetsialistide poolt. Enamikku neist kasutatakse nimelt Šveitsi tehases ja ei kusagil mujal.

Rahvusvahelise implantoloogide kogukonna partner 08/10

Tehakse koostööd koguni 150 juhtiva ülikooli ja hambaravi kliinikuga maailmas.

Sobib isegi keerulisematel ravijuhtudel 09/10

Enamiku hammaste taastamist soovivate patsientide puhul on vajalik luukoe juurdekasvatamise operatsioon. Straumanni implantaadid on mõnevõrra väiksemad ja seetõttu välditakse 54% juhtudest luu augmentatsiooni. Straumanni implantaatide ja proteesitarvikute lai valik tagab selle, et valitakse kõige optimaalsem lahendus sõltuvalt patsiendi vajadustest ja suuõõne olukorrast.

Šveitsi kvaliteet 10/10

Pööratakse erilist tähelepanu tehnoloogiate pidevale täiustamisele, laiale sortimendile.