body-dark
USALDUSVÄÄRSEIMAD HAMBAIMPLANTAADID ŠVEITSIST

Üks suurimaid sõltumatuid uuringuid Rootsi hambaravi ajaloos on näidanud, et ravi edukus sõltub suuresti implantaadi tootjast. Läbiviidud uuringud näitasid, et Straumann implantaadid on kõrgeima ühilduvusega võrreldes teiste tootjatega. (*1).

Kuigi iga operatsiooni edukust ei saa garanteerida, näitavad paljud uuringud, et Straumann Roxolid SLActive implantaadid luustuvad enam kui 99% ravijuhtudest ja seda isegi komplitseeritud situatsioonides (mitte piisav luu maht, diabeet või vähiravi) (*2).

*1 Derks jt, 2013
*2 Nelson jt (2016), Cabrera-Dominguez J et.al., 2017, Khandelwal N. jt, 2013

3D VAADE
Implantaadi suurus
selgub visiidi käigus
IMPLANTAADI UNIKAALSED OMADUSED

Patenteeritud Roxolid sulam on tugevam ja parema biosobivusega ning SLActive'i implantaadi pealispind kiirendab paranemisprotsessi.

ROXOLID
Titaani ja tsirkooniumi sulam on enam kui 35% tugevam tavalisest titaanist.
SLActive
Parem ühilduvus luuga – täiendavad nanostruktuurid implantaadi pinnal kiirendavad implantaadi ühilduvust 43%.
IMPLANTAADI SULAM – ROXOLID

Straumann valmistab implantaate patenteeritud tsirkooniumi ja titaani sulamist nimega Roxolid. Läbiviidud uuringud näitasid, et kasutades titaani asemel sulamit Roxolid, kasvab juba niigi kõrge implantaatide ühilduvusnäitaja (keskmiselt umbes 96,8%) peaaegu 2% võrra 98,4%ni.

Roxolid sulam on titaanist enam kui 35% tugevam. Ligi pooltel patsientidedel ei ole piisavalt lõualuu mahtu, mistõttu on vaja luud kasvatada. See protseduur tõstab ravi hinda ning pikendab paranemise perioodi. Roxolid sulam võimaldab kasutada väiksema läbimõõduga implantaati ja 54% ravijuhtudest vältida lõualuu kasvatamise operatsiooni ning vähendada inimorganismi protsessidesse sekkumist.

Rohkem
TITAANI JA TSIRKOONIUMI SULAM – ROXOLID
UNIKAALNE IMPLANTAADI PEALISPIND – SLActive

43% suurem kontakt luuga tänu nanostruktuuride tekkele implantaadi pinnal (1). Hüdrofiilne – stimuleerib paranemisprotsessi, parandab luukoe verevarustust ja soodustab luu moodustumist (2). Vähendab põletiku riski ja kiirendab implantaadi ühilduvust (3).

*1 Wennerberg, Ann; Albrektsson, Tomas. 2010. aasta
*2 Frank Schwartz, 2008. aasta
*3 Hotchkiss jt 2016, Lee jt. 2016. aasta

Rohkem
TAASKÄIVITA
SLACTIVE
SLA
MAAILMA SUURIM HAMBAIMPLANTAATIDE TOOTJA

Straumann on maailma suurim hambaimplantaatide tootja. Hambaravi implantoloogia teerajajana on Straumann tootnud unikaalseid hambaimplantaate ja toonud naeratuse tagasi miljonitele inimestele rohkem kui 65 aastat.

Straumann implantaate on Eestis paigaldatud pikka aega. Tänu oma erakordsele kvaliteedile ja parimatele ravitulemustele on iga kolmas Eestis paigaldatud hambaimplantaat valmistatud Straumann tehases Šveitsis.

Straumann on teinud koostööd enam kui 150 ülikooliga ning implantaatide töökindlust on kinnitanud enam kui 3000 uuringut.