< Tagasi

Straumann eelised

STRAUMANN: PATSIENTIDE JA ARSTIDE NR.1 VALIK MAAILMAS

Straumanni hambaimplantaadid on palju aastaid olnud populaarseimad maailmas. Eriline tähelepanu meditsiiniteadusele ja arengule, pidev tehnoloogiate täiustamine, Šveitsi kvaliteet, lai valik ja alati paindlik hinnakujundus on viinud selleni, et täna samastatakse Straumanni nime kaasaegse implantoloogia kvaliteedistandardiga.

* – Straumann kontserni 2016. aasta aruanne.

Leia Kliinik


Parimad ühilduvuse näitajad

2013. aastal näitas Rootsi hambaravi ajaloo üks suuremaid sõltumatuid uuringuid, et 9 aasta jooksul on ravi edukuse seisukohast otsustav tegur ainult hambaravi implantaadi tootja [1]. Üldine implantaadi ühilduvuse määr selles uuringus oli väga hea – 96,4% 11 331 implantaadist! Äratõuke reaktsioon Straumanni implantaatide puhul oli väga harv, koguni 6–60 korda vähem, kui teiste tootjate implantaadid.

Implantaadi ühilduvusnäitajad sõltuvad materjalist, millest implantaat on valmistatud, aga ka implantaadi pealispinnast, kujust ja ühendusest hambakrooniga.

[1] Derks et., al 2013.

Unikaalne implantaadisulam - roxolid

Straumann valmistab implantaate patenteeritud titaani ja tsirkooniumi sulamist Roxolidist. Teadusuuringutest[1] selgus, et kui titaan Roxolidi vastu vahetati, kasvas niigi kõrge implantaatide ühilduvusnäitaja peaaegu kahe protsendi võrra (keskmiselt 96,8% kuni 98,4 protsendini).

Roxolid sulam on titaanist enam kui 35% tugevam[2]. Paljudel patsientidel pole lõualuu piisavalt paks, mistõttu on vaja kasvatada luud. See omakorda kergitab ravi hinda ja pikendab paranemise raviperioodi. Roxolidi sulam võimaldab kasutada väiksema diameetriga implantaati ja 54% juhtudel vältida luu kasvatamise operatsiooni[3], samuti sekkuda vähem inimese organismi.

Leia Kliinik


Unikaalne implantaadi pealispind – slactive

Straumani implantaatidel on mikropoorne SLA pealispind, mis garanteerib uuringute järgi, implantaadi parema ja kiiremaühilduvuse. SLActive implantaat stimuleerib paranemisprotsessi, parandab luukoe verevarustust, vähendab põletiku riski ja kiirendab luu moodustumist. Kõik see lühendab implantaadi luustumise perioodi (kuni 1 kuu) ja suurendab ühilduvuse tõenäosust 99-100% -ni isegi komplitseeritud juhtudel. Patsiendid, kes soovivad kohe pärast operatsiooni implantaadi peale ajutist krooni, peaksid samuti valima SLActive pealispinnaga implantaadi – uuringud on näidanud, et peale implantaadi kohest koormamist on komplikatsioonide risk kaks korda väiksem, kasutades SLActive’i pealispinnaga implantaati.


Tootja, keda võib usaldada

Straumann on maailma suurim hambaimplantaatide tootja. Hambaravi implantoloogia teerajajana on Straumann tootnud unikaalseid hambaimplantaate ja toonud naeratuse tagasi miljonitele inimestele rohkem kui 40 aastat.

Straumann implantaate on Eestis paigaldatud pikka aega. Tänu oma erakordsele kvaliteedile ja parimatele ravitulemustele on iga kolmas Eestis paigaldatud hambaimplantaat valmistatud Straumanni tehases Šveitsis.

Straumanni esindused asuvad enam kui 70 riigis. Sõltumata sellest, kuhu te reisite ja mis iganes juhtub, leidub alati hambaarst, kes töötab Straumann implantaadi süsteemiga.

Leia Kliinik


Kohene implantatsioon

Pärast hamba eemaldamist on implanteerimine üks peamisi viise selle taastamiseks. Implantatsioon võib olla hilinenud või kohene. Kohesel implanteerimisel eemaldatakse hamba juur, paigaldatakse implantaat ja asetatakse ajutine kroon.

Selline implantatsioon on mugav ja valutu ning patsient ei vaja täiendavat operatsiooni. Kohene implantatsioon on ohutu ja kiire viis närimistegevuse, foneetika ja esteetika taastamiseks.


Rahvusvaheline eluaegne kohustus

Straumann tagab implantaatidele rahvusvahelise eluaegse garantii. Uus implantaat ja proteesi tugipost on ravi komplikatsioonide korral tasuta. (kuid Straumann ei hüvita ravikulusid).

Straumanni 60-aastane ajalugu ja esindused enam kui 70 riigis võimaldavad patsientidel saada abi kõikjal, olenemata sellest, mitu aastat on implantaadi paigaldusest möödunud.

Straumann Roxolid SLActive implantaat tagab parima ravitulemuse, seega saavad hambakliinikud anda täiendavaid garantiisi, kui hamba taastamiseks on kasutatud Straumann Roxolid SLActive implantaati.

Leia Kliinik