5 müüti hambaimplantatsioonist
Hambaimplantatsioon on kaasaegne ja kõige turvalisem ning loomulikum viis kadunud naeratuse taastamiseks

Patsiendid, kes on valinud hammaste taastamise hambaimplantaatidega on juba aastakümneid ja enamgi nautinud hästi funktsioneerivat hammaskonda ja esteetilist naeratust. Kuigi me võime sellist ravimeetodit julgelt nimetada üheks hambaravi olulisemaks läbimurdeks ja saavutuseks, ei julge kahjuks kõik valitsevate müütide tõttu implantatsiooni valida. Millised on need müüdid?

Implantatsioon on kauakestev, keeruline ja valulik protseduur 1/5

Esmapilgul võib hammaste implanteerimine tunduda keeruline või valulik. Tegelikult on tänapäevane hambaravi hästi arenenud, seega pole vähimatki põhjust protseduuri karta. Hambaimplantaat paigaldatakse kasutades kohalikku tuimestust ja valutu protseduur kestab kõigest 20–30 minutit. Lisaks sellele võib väga tundlikutele patsientidele seda protseduuri teha sedatsiooniga. Hambaravi sedatsiooni puhul süstib spetsiaalse erialase väljaõppe saanud anestesioloog patsiendi veeni rahustit, mille mõju ei ole väga tugev ja mille tulemusel tunneb enamik patsiente lõdvestumist ja rahulolu. Patsient ei tunne protseduuri ajal valu ega ärevust ning ärgates naudib ta juba uut, veatut naeratust.

Hambaimplantaadid vajavad erilist hoolt 2/5

Implantaatidele kinnitatud hambakrooni välimus ja funktsioon asendavad loomulikke hambaid. Nende eest hoolitsetakse just nagu oma hammaste eest: harjamine ja hambaniidi kasutamine kaks korda päevas, regulaarsed hambaarsti ja suuhügienisti visiidid.

Hambaimplantaadid paranevad ehk luustuvad on raskelt 3/5

Straumann hambaimplantaatide ühilduvusnäitajad on äärmiselt kõrged (kuni 99%). Spetsiaalne implantaadi valmistamise tehnoloogia, Roxolid implantaadi sulam ja unikaalne implantaadi SLActive pealispind annavad kokku suurepärase tulemuse. Need ainulaadsed omadused kiirendavad paranemisprotsessi ja kiirendavad luukoe moodustumist, parandavad luukoe verevarustust ja vähendavad põletiku riski.

Implantatsioon on lühiajaline lahendus 4/5

Implantatsioon ei ole ainus viis hammaste taastamiseks, kuid see on tõenäoliselt ainus lahendus, mis kestab terve elu ja kaitseb teid peale hammaste kaotust negatiivsete tagajärgede eest. Straumann hambaimplantaatidele on antud eluaegne garantii, et patsiendid saaksid olla kindlad pikaealise kvaliteediga tulemuste osas.

Hambaimplantaat kahjustab terveid hambaid 5/5

Hambaimplantaatide paigaldamine ei nõua tervete hammaste lihvimist, olles ohutu lahendus kaotatud hammaste asendamiseks kahjustamata naaberhambaid.

Straumann hambaimplantaadid – võimalus nautida taastatud naeratust kogu elu!