ERINEVAD PROBLEEMID – ERINEVAD LAHENDUSED
Hambad kaotanud inimeste arv on üle maailma lõputu. Mõned neist on noored ja vaid mõne puuduva hambaga ning mõned on vanurid, kelle ainus pääsetee on eemaldatavad proteesid.

Iga patsiendi hammaste kaotus on omaette ja ainulaadne lugu, mis on leidnud aset erinevatel põhjustel.

Raviplaani koostamine ja kulg sõltub konkreetsest olukorrast. Milline lugu on teie oma?

Sain teada, et mul tuleb hammas eemaldada 1/4

Endodontiline ravi on lõppenud ja juur on murdunud pooleks? Aga võib-olla olete sportimisel saanud trauma ja kaotanud hamba? Kahjuks ei saa tavalised tänapäeva hambaravi meetodid sellistel juhtudel aidata ning hambaarst ei saa hammast parandada. Ainus väljapääs on hamba eemaldamine. Paljud, kes seda otsust kuulevad, on šokis. Kuidas elada puuduva hambaga ja tühimikuga hambareas? Tegelikult ei ole vaja muretseda, sest parandamatult murtud hammast uuega asendada on võimalik kiiremini kui arvasite.

Käesoleval juhul on võimalik rakendada kogu maailmas populaarset ravimeetodit – kohest implanteerimist. Sellisel juhul eemaldatatakse hamba juur, paigaldatakse implantaat ja asetatakse ajutine kroon. mis mõne aja pärast asendatakse püsihambaga. See võimaldab säästa aega, on ohutu ja kiire viis mälumistegevuse, foneetika ja esteetika taastamiseks. Mõne aasta pärast te isegi ei mäleta enam, millise hambaga pidite hüvasti jätma!

Mõni aeg tagasi tõmmati mul hammas välja 2/4

Tõenäoliselt olete noor aktiivne inimene. Teil on ebamugav naeratada ja naerda, sest kardate, et sõbrad, kolleegid või sugulased märkavad seda välimuse defekti. Kuid rõõmuemotsiooni teadlik varjamine ja pidev esinemine käsi suu peal raskendab teie elu. Te ei ole üksi. Hamba kaotus on levinud probleem, mis on tingitud ebakvaliteetsest ravist, liiga hilja avastatud hambajuure kanali põletikust või ootamatust traumast. Kui otsustate taastada hamba implantaadi abil, ei ole enam vaja varjata oma naeratust ja tunda häbi. Arst hindab hoolikalt teie olukorda, valib kõige sobivama implantaadi ja valmistab ette raviplaani.

Kaotasin mitu hammast 3/4

Teil on mitu puudu mitu hammast? See ei juhtunud ehk korraga. Aastate jooksul pidite jätma hüvasti ühega, siis teisega ja mõne aja pärast ka kolmanda hambaga… Ei ole midagi. Enam kui 45% meestest ja peaaegu 48% naistest elab meie riigis puuduva 1 – 5 hambaga ja rohkem kui 6 hammast on kaotanud veidi üle 30% Eesti elanikkonnast. Tunnete nagu oleksite kaotanud mitte ainult ilusa naeratuse, vaid ka võime elada kvaliteetset, täisväärtuslikku elu? Seda saab muuta, tutvudes kaasaegsete ravivõimalustega – hambaravi implantaatide abil. Võtke julgus kokku ja külastage arsti ning saate kõik vastused oma küsimustele. Arst selgitab, kuidas näeb välja tee teie uue naeratuseni ja hoolitseb teie eest mitte ainult operatsiooni ajal, vaid ka paranemise ajal.

Mul puudub enamus või kõik hambad 4/4

Tõenäoliselt olete vanem inimene ja arvate, et teie vanuses on hammaste puudumine täiesti normaalne. Kuid kas on normaalne iga päev kannatada eemaldatavate proteesidega kaasnevaid ebamugavusi? Kas on normaalne mitte nautida mistahes toitu või häbeneda oma naeratust? Tunda hirmu, et sellistel hetkedel on protees korduvalt suust kukkunud? Nõustute, et see raskendab oluliselt teie igapäevast elu. Kõiki neid ja paljusid teisi ebamugavusi saab vältida, kui valite hambaravi implantaatide abil. See on uuenduslik, usaldusväärne ja ohutu ravimeetod. Ainult 4 implantaadist piisab ühe lõualuu hammaste taastamiseks. Arst hoolitseb, et ei operatsioon ega paranemine ei põhjustaks teile ebamugavust ja pärast implantaatide luustumist ning mitte-eemaldatava proteesi kinnitamist saate lõpuks nautida palju mugavamat ja rahulikku elu.

Ärge enam oodake!

Ükskõik kui palju hambaid teil puudub ja sõltumata sellest, miks ja millal te need kaotasite, hambaimplantaadid võivad anda põhjuse naeratada uuesti ja avastada taas ka kõige tavalisemad elu naudingud. Sööge gurmeeroogasid, suhelge takistusteta uute inimestega või naerge kõva häälega kasvõi kõhukrampideni. Uus naeratus on väike muudatus, mis võib oluliselt muuta teie elu kvaliteeti.