Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
Hambaimplantaantide tootjad. Miks odavam ei tähenda paremat?
Hammaste implanteerimist peetakse hambaravis üheks suurimaks edusammuks.

Hambaimplantaadid on aidanud tuhandetel inimestel kogu maailmas oma naeratuse taastada. Edulugude rohkus on pannud paljud inimesed hammaste implantatsiooni tingimusteta usaldama. Pimesi lootma jäämine pole aga seda väärt. Edukad patsiendilood pole juhuslikud, vaid eesmärgipärase tegevuse tulemus. Üks nendest on usaldusväärse implantaaditootja valik. Selle olulise tingimuse tähelepanuta jätmine võib kaasa tuua kurvad tagajärjed.

Üritades säästa, maksate veelgi enam

Tänapäeval on palju implantaaditootjaid, nii et vahel on raske valikut teha. On juhtumeid, kus mõne patsiendi jaoks saab ainsaks valikukriteeriumiks soodne hind, uurimata lähemalt hambaimplantaatide erinevusi. Oluline on märkida, et kokkuhoid tervise arvelt on äärmiselt riskantne. Kui implantaatide hind on erinev, on ilmselgelt erinev ka nende kvaliteet. Tundmatu või vähetuntud tootja implantaadi valimine, nende kohta teabe puudumine, ohustab teie tervist ja suurendab taastumise riski või lühiajalise ravitulemuse tõenäosust. Odavamad alternatiivid on vähe uuritud ja need ei kindlusta pikaajalisi tulemusi ega taga garantiid. Lõpuks on kokkuhoiu lõpptulemuseks kordades enammakstud summa, kuna protseduuri tuleb uuesti korrata.

Miks on implantaatide hinnad erinevad?

Hambaimplantaati võrreldakse maja vundamendiga. See titaankruvi asendab hambajuurt ja sellest saab tehishamba alus. Seega tasub implantaatide üksikasju põhjalikumalt uurida. Implantaatide maksumus sõltub mitmest tegurist. Hambaimplantaat nõuab lisaks ka paranemiskruvi ja proteesituge. Hinna määrab mitte ainult materjali kvaliteet, vaid ka järjepidevad teaduslikud uuringud, mis aitavad parandavad implantaadi kvaliteeti märkimisväärselt. Tagamaks, et implantaat ei põhjusta tüsistusi ega allergilisi reaktsioone, on oluline teada implantaadi valmistamise protsessi. Šveitsi ettevõte Straumann on üks enim tuntud implantaatide tootja maailmas. Nende implantaatide kvaliteet ja kauakestvad ravitulemused pole ainult tühjad lubadused, vaid tõenduspõhised faktid. Eelkõige on patsientide ohutus, mis tagatakse käimasolevate uuringutega. Samuti kõrvaldab kõik kahtlused implantaadile antav eluaegne rahvusvaheline garantii ja peaaegu 100-protsendiline ühilduvusnäitaja. Enne hambaimplantaatide tootja valimist mõelge hoolikalt läbi, mida te soovite: lühiajalist rõõmu naeratamisest või terve elu teid hästi teenivaid hambaid, mis näevad välja esteetilised ja loomulikud.