Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
HAMBAIMPLANTAATIDE BIOSOBIVUS – MIS SEE ON?
Implantaat asetatakse lõualuusse ja see muutub keha püsivaks osaks

Seetõttu on väga oluline veenduda implantaatide ühilduvuses. Biosobivus on materjali võime integreeruda patsiendi kehaga, põhjustamata kõrvaltoimeid. Straumanni implantaatide biosobivust kinnitavad järgmised faktid.

SLActive pealispind – kiirem paranemine, väiksem risk

Straumanni implantaadid on valmistatud spetsiaalse pinnatöötlustehnoloogia abil. Implantaatide keemiliselt aktiivse pealispinna tõttu praktiliselt puudub implantaadi “tagasi lükkamine” organismi poolt. Aktiivne implantaadi pealispind stimuleerib paranemisprotsessi eest vastutavaid vereosakesi, mis tähendab, et arst saab proteetika töödega tunduvalt varem alustada ja patsient saab oma uusi hambaid kiiremini nautima hakata. Paranemisprotsess ja implantaadi luustumise periood lüheneb poole võrra ja suurendab ühilduvuse tõenäosust kuni 99-100% juhtudel. Vajadusel saab sama protseduuriga implantaadile paigaldada ajutise krooni. Uuringud kinnitavad, et SLActive implantaatidega on kohese implantatsiooni puhul komplikatsioonide risk väiksem. (kohene implantatsioon on kirurgiline protseduur, kus peale hamba eemaldamist paigaldatakse koheselt ka implantaat). Straumanni poolt loodud ja patenditud keemiliselt aktiivne

SLActive pealispind tagab nende implantaatide kõrge biosobivuse.

„ Implantaat asetatakse lõualuusse ja see muutub organismi püsivaks osaks. Seetõttu on väga oluline veenduda implantaatide ühilduvuses. Biosobivus on materjali võime integreeruda patsiendi organismiga, põhjustamata kõrvaltoimeid ja tüsistusi. “

Unikaalne implantaadi sulam, mis on tugevam kui titaan

Straumanni implantaadid on valmistatud ülitugevast, patenditud tsirkooniumi ja titaani sulamist nimega Roxolid. Roxolid on 35% tugevam, kui titaan. See võimaldab valmistada implantaate väiksema läbimõõduga, vältida luu augmentatsiooni protseduuri ja vähendada inimorganimi protsessidesse sekkumist, tagades pikaajalisemad ravitulemused. Roxolid sulami usaldusväärsust on tõestatud paljude teaduslike uuringutega. Peale Roxolid sulami kasutuselevõttu kasvas implantaadi õnnestumise määr kuni 99-100 %. Tänu erakordsele kvaliteedile ja parimatele ravitulemustele on iga teine maailmas paigaldatav hambaimplantaat valmistatud Straumanni poolt.

Kõigil Straumanni implantaatidel on eluaegne rahvusvaheline garantii.