Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
Hammaste kaotus – löök kogu organismile
Hammaste kaotus pole mitte ainult sotsiaalne või esteetiline probleem, vaid ka löök meie organismile.

Negatiivsete tagajärgede ahel peaks olema piisav motivatsioon isegi ühe kadunud hamba koheseks taastamiseks. Kuidas mõjutab hammaste kaotus meie üldist tervislikku seisundit ja välimust?

Lõualuu vähenemine

Hammaste kadumise korral ei saa lõualuu piisavalt koormust, põhjustades lõualuu sulamist. Luu resorptsioon ehk luu taandumine on pärast hammaste kaotust näo anatoomia tõsiste muutuste peamine põhjus: lõualuu ebapiisava mahu tõttu hakkab näokuju aegamisi muutuma ja inimene näeb välja palju vanem. Oluline on mainida, et hammaste implanteerimine pole luukoe ebapiisava mahu tõttu alati võimalik. Sel juhul viiakse enne implanteerimist läbi luumahu suurendamise operatsioon.

Piiratud mälumine

Allesjäänud hambad saavad suurema koormuse. Liigne mälumiskoormus põhjustab hammaste kiiremat kulumist ja lõualuu taandub veelgi kiiremini.

Seedehäired

Üks probleem viib teiseni: ebapiisav mälumisfunktsioon võib põhjustada lõpuks seedeprobleeme. Toidu mälumise halb kvaliteet, piiratud dieedid kui ka erinevate toitainete puudus jätavad teie organismile jälje.

Hambumus muutub

Hammaste kaotuse korral hakkavad külgnevad hambad vajuma tekkinud tühimikku. Selline hammaste liikumine muudab hambumuse ebatäpseks.

Psühholoogiline ebamugavus

Nende toimunud muutuste tõttu hakkavad tekkima kõnehäired. Väljanägemine muutub ebaesteetiliseks ja hakatakse vältima mitte ainult naeratamist vaid ka suhtlemist. Toimub sotsiaalne tõrjutus ja inimesed kaotavad elurõõmu ja enesehinnangu.

Kui implantaadi paigaldamine viibib, ootavad komplikatsioonid kõiki, kes on oma hambad kaotanud, ilma eranditeta. Oluline on märkida, et eemaldatavad proteesid võivad sellises olukorras aidata ainult visuaalselt, kuid ei peata muutusi organismis. Õigeaegsed hambaraviprotseduurid aitavad vältida muutusi organismis ja välimuses, keerukamaid raviprotseduure ja tarbetuid kulusid. Olles implantaatide tootja nr 1 maailmas, tagavad STRAUMANN implantaadid veatu ja vastupidava tulemuse.