Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
KUIDAS IMPLANTAADID PARANDAVAD ELUKVALITEETI
Ühe, paari või enama hamba kaotusest tulenevad ebamugavused

Hammaste kaotus mõjutab kahtlemata inimese psühholoogilist olekut, elukvaliteeti ja põhjustab lõputuid ebamugavusi. Inimesed hakkavad muretsema ebaesteetilise välimuse, kõne muutuse pärast ning mõnikord väldivad isegi suhtlemist. Kahjuks põhjustab hammaste kaotus palju enam negatiivseid tegureid kui ainult esteetiline välimus. Pikas perspektiivis tekivad terviseprobleemid: hääbub lõualuu, arenevad teatud seedetrakti häired. Taastada võluv naeratus ja elu kvaliteet võivad aidata hambaimplantaadid.

Implantaatidega taastatud hammaste esteetilised eelised 1/3

Implantaadid on esteetiline meetod hammaste taastamiseks, mis võimaldab taastada kogu hamba, nii juure kui ka krooni. See ravimeetod aitab vältida negatiivseid muutusi välimuses – kaitseb külgnevate hammaste nihkumise ja lõualuu tuimuse eest. Lisaks ei erine implantaatidel kinnitatud hambakroonid välimuse ja funktsionaalsuse poolest pärishammastest.

Ravi hambaimplantaatide abil toob kasu tervisele 2/3

Patsiendid, kes on valinud ravi hambaimplantaatidega rõõmustavad mitte ainult esteetilise välimuse üle, vaid ka paranenud tervise üle. Implantaadid taastavad tõhusa mälumisfunktsiooni ja võimaldavad teil nautida uuesti kvaliteetset toitu.

Elustiili muutused pärast hammaste taastamist hambaimplantaatide abil 3/3

Hammaste taastamine implantaatide abil tugevdab kahtlemata enesekindlust ja muudab elukvaliteeti paremaks. Inimesed võivad suhelda vabalt, muretsemata ebameeldiva lõhna pärast suus ja omamata komplekse välimuse pärast. Lisaks võib julgelt süüa isegi tahket toitu. Implantaadid, nii välimuse ja mugavuse poolest, asendavad pärishambaid ja nii saavad patsiendid nautida täisväärtuslikku elu ja muidugi laia naeratust!