Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
Rahulolevate patsientide tagasiside
Straumann implantaatide usaldusväärsust ja töökindlust kinnitavad faktidena nii kõrge ühilduvusnäitaja kui ka tugevate, ainulaadsete materjalide kasutamine

Kuid miski muu ei kajasta hambaimplantatsiooni usaldusväärsust paremini, kui inimeste tegelik kogemus. Oma lugusid jagavad patsiendid, kellele on paigaldatud Straumann implantaadid.

Andres 1/5

„Mäletan, et alguses kõhklesin pikalt, kas teha implantatsioon või saada plaatprotees. Lõpuks otsustasin kinnitada proteesid nelja implantaadiga. Nüüd võin julgelt öelda: see oli mu elu parim investeering. Kõik ütlevad, et ma näen palju noorem välja. Kahju ainult, et ma pole seda varem teinud. “

Asta 2/5

“Minu hammaste implanteerimisest on möödunud juba paar aastat. Tegelikult nüüd ma ei oskagi ilma mõtlemata kohe öelda, kus mul see implantaat on. Hambaimplantaat ei ole tunda ja hambakroon ei erine minu enda hammastest, seega olen ma tänaseks unustanud juba, et kunagi hamba kaotasin. ”

Toomas 3/5

„Olen oma lähituttavate puhul näinud palju juhtumeid, kus hammaste implanteerimine pole õnnestunud. Tihti on selle põhjuseks olnud asjaolu, et inimesed on valinud madala hinnaga implantaadi, selleks et säästa. Mõne aasta möödudes tuli neil siiski ümberravile minna. Selliseid näiteid nähes otsustasin seda viga mitte korrata ja valida usaldusväärsed Straumann implantaadid, millel on eluaegne garantii. Protseduur oli palju lihtsam, kui arvasin. Ma ei tundnud mingit valu ei protseduuri ajal ega pärast seda ning suutsin peagi tööle naasta. ”

Marta 4/5

„Arst teavitas mind, et erinevalt teistest tootjatest on STRAUMANN implantaadid väiksema läbimõõduga, nii et saan luude kasvatamise protseduuri vältida. See teade rahustas mind palju, kuna lõpuks oli kõik lihtsam, kiirem ja odavam. Implantatsioon täitis kõik mu ootused ja nüüd saan veatut naeratust nautida. ”

Maarika 5/5

„Ma isegi ei osanud oodata, et kõik muutub nii palju pärast seda, kui mulle paigaldati hambaimplantaadid. Muutus mitte ainult mu naeratus, vaid kogu mu nägu. Rääkimata sellest, et võin nüüd ohutult süüa isegi tahkeid toite. Märkasin kohe, et olen õnnelikum ja seda märkasid ka minu sugulased. Neil on hea meel näha mind enesekindlana, heas tujus ja alati naeratades. ”

Patsiendid räägivad ühist keelt. On ilmne, et hammaste taastamine Straumann implantaatidega ei ole tavaline protseduur, vaid sündmus, mis võib parandada teie elukvaliteeti.