Veebisait kasutab küpsiseid, et tagada teile pakutava teenuse kvaliteeti. Sirvimist jätkates nõustute Straumanni küpsiste kasutamise poliitikaga.
STRAUMANN IMPLANTAADI 4 AINULAADSET OMADUST
Hammaste implanteerimise edukus sõltub mitmest põhjusest. Üks peamisi edukriteeriume on kvaliteetsete implantaatide valik.

Oma vaieldamatu kvaliteedi taseme tõttu on Šveitsi Straumanni implantaadid pälvinud arstide ja patsientide usalduse kogu maailmas. Aastatepikkune kogemus ja pidev areng võimaldavad meil pakkuda parimaid implantaadi- ja proteesimislahendusi ka keerukate ravijuhtude puhul. Millised on need omadused, mis muudavad hambaimplantaadid täiuslikuks?

CrossFit ühendus 01/04

Straumanni implantaatidel on väga tugev ja täpne ühendus. Selline ühenduse liigend võimaldab implantaati täpselt positsioneerida ja tagab pikaajalise stabiilsuse. Lisaks on implantaat ja seda ümbritsevad pehmed koed nakkuste eest kaitstud.

SULAM ROXOLID 02/04

Straumanni implantaadid on valmistatud patenteeritud tsirkooniumi ja titaani sulamist nimega Roxolid. See sulam suurendab veelgi implantaatide ühilduvusnäitajate määra (kuni 98,4%). Roxolid sulami täiendav eelis on see, et saab kasutada väiksema läbimõõduga implantaate. See lisateave on eriti oluline nende patsientide jaoks, kellel puudub piisavas mahus lõualuu luud. Sulam Roxolid võimaldab 54% juhtudest vältida lõualuu kasvatamise operatsiooni.

IMPLANTAADI PIND SLActive 03/04

Straumanni implantaatidel on mikropoorne pealispind, mis garanteerib tõestatult implantaadi parema ja kaks korda kiirema luustumise. Keemiliselt aktiivne pealispind stimuleerib paranemisprotsessi, seega on paranemise mittetõenäosus praktiliselt olematu.

Teadusuuringute kohaselt soovitatakse SLActive pealispinnaga implantaate kasutada samuti siis, kui hambakroonid kinnitatakse kohe pärast implantaadi paigaldamist. SLActive implantaadi pealispind vähendab komplikatsioonide riski kahekordselt.

Luud säilitav vorm 04/04

Implantaadi vorm ja kuju on kohandatud igale patsiendile. Implantaat aitab vältida luukadu ja igale sobib igale luutüübile.

Ilmselgelt on Straumanni implantaadid ainulaadsed ja täiesti usaldusväärsed. Straumanni implantaatide unikaalsed omadused tagavad, et uued hambad püsivad aastaid.